• تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ 
  • کد خبر : ۲۵۹۵
شهردار کازرون:
توجه به كیفیت پروژه ها باید در اولویت باشد
شهردار کازرون در بازدید میدانی از پروژه های در دست اجرای شهرداری توجه به کیفیت پروژه ها را اولویت شهرداری عنوان کرد.

  به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون، محمد امین مهرورز شهردار در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی ضمن تاکید بر کیفیت پروژه‌های عمرانی شهرداری دستور داد در راستای رفاه حال شهروندان، اجرای پروژه‌ها با سرعت بیشتری انجام شود.

وی در ادامه تصریح کرد: تسریع در روند اجرا باعث می شود هزینه های شهرداری کاهش پیدا کند اما این سرعت کار نبايد از کیفیت آن بکاهد.

شهردار کازرون در بازدید از پروژه تعریض و زیباسازی خیابان حافظ بیان کرد: متاسفانه یکی از دلایل کندی کار این پروژه نایاب شدن مصالح به ویژه سیمان بود که با رایزنی ها و پیگیری ها توانستیم این مشکل را بر طرف کنیم و هم اکنون این پروژه در مراحل پایانی است، ان‌شاءالله کار زیرسازی و آماده سازی آن جهت آسفالت به زودی آغاز می شود.

وی همچنین حفظ درختان خیابان حافظ را یکی دیگر ازعلل کندی کار برشمرد و افزود: برای حفظ درختان این خیابان مجبور شدیم جداول آن را دال گذاری کنیم که این کار هم باعث تعریض خیابان وهم  حفظ درختان شد.

محمد امین مهرورز همچنین در بازدید از پروژه خیابان کارگر شمالی به خیابان مطهری، این پروژه‌ را یکی از پروژه‌های مهم شهرداری عنوان کرد و بر تسریع در روند اجرای آن تاکید کرد.

وی در بازدید از پروژه سنگ فرش بازار میوه و تره بار میدان شهدا نیز اظهار کرد: این بازار با توجه به قدمت و فرسودگی زیاد، در شان مردم کازرون نبود، پروژه احیا و زیباسازی آن در دستور کار شهرداری قرار گرفت و اکنون در حال اجراست، همچنین گام بعدی طبق برنامه، پروژه اصلاح و زیباسازی میدان شهدا و جداره بازار خواهد بود.

محمدامین مهرورز همچنین پروژه کانیوگذاری خیابان شهدای جنوبی را نشان از عزم جدی شهرداری در راستای خدمات رسانی به بافتهای فرسوده شهر دانست.

 پروژه‌های خیابان کارگر شمالی به خیابان مطهری، خیابان حافظ، کانیو گذاری کوچه های خیابان شهدای جنوبی و محوطه سازی و زیباسازی بازار میوه و تره بار میدان شهدا از جمله پروژه‌های بودند که مورد بازدید شهردار  قرار گرفتند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0