پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
جلسه مهندسین ناظر شهرداری در خصوص مسائل فنی ، شهرسازی و نظارت ساختمانی
۲۲۰۱
 ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری کازرون عصر روز یکشنبه 22 اردیبهشت جلسه مهندسین  ناظر شهرداری کازرون در خصوص مسائل فنی، شهرسازی و نظارت ساختمانی با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری، مسئول فنی شهرداری، رئیس نظام مهندسی و  جمعی از مهندسین ناظر شهر کازرو  ن در سالن اجتماعات شهرداری کازرون برگزارگردید.

 

 

در این جلسه مهندس شهیدیان مسئول فنی شهرداری مسائلی را در خصوص قوانین نظارتی، قوانین حاکم بر ساخت و سازهای شهری و کمیسیون ماده 100 شهرداری مطالبی را ارائه نمودند.

 

در ادامه مهندس نوذری معاونت فنی وعمرانی شهرداری بر جایگاه ویژه نظارت در ساخت ساز های اصولی و تاثیر آن بر منظر شهری اشاره کرد و گفت: مهندسین باید در طراحی ساختمان ها به معماری بومی و ایرانی اسلامی توجه ویژه ای نمایندو استفاده از نمادهای معماری سنتی کازرون را به عنوان یک هویت بومی قلمداد کنند.

 

 وی  همچنین بر توجه ویژه ناظرین به نمای ساختمان‌ها،فضای سبز،مشکلات خط تراز ساختما ها، تامین شرایط آسایش بر اساس استاندارد های موجود در واحد ها و آپارتمانها و همچنین حضور مستمر ناظرین بر ساخت و سازها بر اساس مفاد پروانه ساختمانی تاکید کردند .

 

 سپس مهندس سازمند ناظر تاسیسات در خصوص آسیب ها و مشکلات اجرایی تاسیسات و موارد ایمنی،آتش نشانی ،آسانسور و موارد ضروری در کنترل ساختمان ها  مطالبی  را بیان نمودند.

لازم به ذکر است دومین جلسه مهندسین ناظر شهرداری عصر روز سه شنبه 24 اردیبهشت در سالن اجتماعات شهرداری کازرون با حضور جمعی دیگر از مهندسین ناظر برگزار شد و در این جلسه در خصوص مسائل فنی ، شهرسازی و نظارت ساختمانی مطالبی ارائه گردید.بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0